Kde se v cloveku " bere " hudebni styl ? Rodice , 2 synove a kazdy poslouchame uplne odlisnou hudbu … -iv-

Nejlepší odpověď
Drap

Je to nejen dobou a prostředím, kde člověk vyrůstá ale i vkusem, jako vše ostatní..někomu se líbí modrá, druhému zelená. Žádnývzorec pro to neni

Další odpovědi
Terryle

Hlavně osobní vkus, povaha, názory, věk… a nelze zapomenout na vliv kamarádů.
Jako malá jsem měla ráda starší český písničky a country, pak se to tak míchalo každej tejden jinak… a od nějakejch 14, 15 jsem se naučila na Beatles, pak celkově 60. léta. Na gymplu mě kamarádi naučili na Pink Floyd. A teďka to tak míchám.
Brácha vyrůstal napřed na šílené žábě, potom se naučil na death metal a podobný hrůzy… a teď spolu svorně posloucháme ty Floydy (shodou okolností je objevil v podobným věku jako kdysi já, jenže já u nich zůstala) a brnkáme si spolu kytarovou klasiku. Takže i ta povaha asi bude mít hodně velkej vliv – nakonec jsme se sešli, i když jsme každej začínali úplně jinde.

hanulka11

Těžko říct , možná je to dobou, co myslíš?
U nás je to stejné.