Adula.57

Kde se to dá koupit?

Dobrý den, sháním adidas active bodies ale nikde ho nemůžu ho nikde najít. Shaněla jsem ho na internetu ale nic moc. Nevíte kde se to dá koupit?

(nevím kam to mám dát do kategorie, tak alespoň tohle. (=…)
Doplňuji:
Akorát že to už nikde moc neprodávají a v parfumeriích taky ne. Nevíte třeba někde přes internet? Někde jsem se už koukala, ale měli to vyprodané.

Odpovědi
anonym

V internetovem obchode je uz vyprodany , zkusila bych nejblizsi parfumerii . Jedine tam se pozeptat. -iv-