hanka R+

Kde se ta udělat fotomontaž ? :)

chtěla bych si udělat ze srandy fotomontaž…ja a muj oblíbeny zpěvak :)) (jen pro soukrome učely ) :)) tak nenate prosim program nebo stranku kde bych to mohla udělat :))

Odpovědi
hanulka11

zadej si do vyhledavače fotomontáže a nabídnou se ti možnosti

chudst

Ja pouzivam treba Photoshop. Vyriznete si sebe na nejake fotce a vlozite ke zpevakovi. (Nebo obracene, zpevaka pridate k vam.) Staci-li vam oblibena internetova hracka, kdy si do fotky akorat dodate oblicej, pak napr. viz zde: http://seenow.com/

roxy52

Dobrý taky je Cartoonist. Jde tam udělat spoustu grimas přímo z určité fotografie.