Kde se sprchujete nebo koupete když vám vanu „blokuje“ kapr ?

Nejlepší odpověď
annas

Neuvědomujete si, že když dáte kapra do vody, prodlužujete jeho utrpení? Nejlepší je nechat kapra zabít u prodejce.
I když nejsem ochránce zvířat, vždy jsem měla pocit, že rybě ubližuji, proto jsem domů nikdy nepřinesla živého kapra.

Viz http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-nam-ochranci-zvirat-leta-zamlcuji-pravdu

Další odpovědi
anonym

To bych se nekoupal dlouho dobu,protože kapr ve vaně nemá co dělat.Koupi,zabít a spotřebovat.Já ho pro jistotu uložím k ledu!

Drap

Kapr je v lednici a jinak máme dvě koupelny.

iceT

Podle mě je blbost kupovat kapra několik dní před Štědrým dnem,a když už ho koupit tak ho hned zpracovat a uložit k ledu,tam vydrží a nezavazí.Třebas rodiče by ho do vany ani dát nemohli,jelikož si doma pořídili sprchový kout.
Navíc tatík je rybář,tak mamka má stejně zásoby.

ten který je

Kapr ve vaně – já v řece.:-)

hanny 2

Kapr plaval ve vaně kvůli dětem,když byly malé,tak 2 dny,tak jsme se jen umývali v lavóru.Pak jsme se už těšili na pořádnou sprchu!

kristýnary

My máme dostatečně velkou koupelnu, takže v ní máme vanu i sprchový kout. Je to super, protože si každý den můžeme vybrat, jestli se umyjeme ve vaně nebo ve sprchovém koutu. Je teda pravda, že je to v koupelně dost namáčklé, ale vešlo se. Hodně nám pomohlo, že jsme na základě tohoto článku http://www.du­mazahrada.cz/by­dleni/koupelny/26062-sprchove-dvere/ vybrali sprchový kout s posuvnými dveřmi, takže jsme v koupelně ušetřili dostatek místa a sprchový kout se nám tam vejde.