Lgee

Kde se skrývají uprchlí vězni?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Kelt

Venku

Podle mne se skrývají venku. Tedy nejsou doma na své trvalé adrese. Tam je policie hned vypátrala. A možná je to jiné a možná, že jsou doma.

ivzez

Jiné

To je otázka určená uprchlým vězňům, kteří se zde nepohybují.

Někdo se tu dnes ptal na hloupou otázku.
Podle mne je to otázka, která se ptá na něčí názor třetích osob,
tedy lidí, kteří odpověď s největší pravděpodobností neznají.

DoTazatel

Jiné

Tam, kde se myslí, že ho nevypátrají… může to být případ od případu jiné. Někteří se možná snaží dostat ze země, jiní jdou k „přátelům,“ potloukají se venku, někteří jdou i domů, do nocležen, bordelů, hospod,…

Edison

Jiné

Ledas kde. Kajínek se skrýval u manželky spoluvězně doma.

Marty Plane

Doma

Lgee

Rokio: to je trestný čin, ukrývat doma vězně.

Rokio

Lgee: Já jsem si dělal legraci. Nemyslel jsem to vážně.

Edison

To už nezakecáš…