kozomrk

Kde se schovává před koronavirem Petr Fiala z ODS?

Nejlepší odpověď
DoTazatel

Na Twitteru. Je „aktivní, činný a plný iniciativy“ jako většina ostatních politiků – obzlášť v těch časech, kdy je nějaká ta činorodost potřebná, ba přímo nutná.

(Tím chci říct, že má jen plno řečí ke krokům a rozhodnutím vlády, k aktuální situaci, motivační nebo naopak diskreditační* plky a řéči povzbuzující a slibující akci = káždopádně jen řeči). Ale divím se, ža jako opozice s vládou souhlasil (i když v této situaci by bylo obzvlášť idiotské, kdyby s ní nesouhlasil = proto se teď raději ani Kalousek neozývá. I když ten by možná byl schopný s vládou nesoulasit buď jak buď = jan aby nesouhlasil). :)

*to je hlavně nejvíc #kalousekstyle

Další odpovědi
elkon

Musí držet hubu, protože to co by z ní vypadlo, by jej mohlo připravit o zuby. Ten není zvyklý chválit vládu, když se jí daří.

Kryšpín

Možná u Sudeťáků, ovšem více potřebuji povzbudit a vyjádření od vrchní aktivistky mladé dámy Grety.

Pepa25

Vláda začne vládnou zcela sama bez parlamentu a vy se ptáte, proč nemůže nic dělat opozice??
Správná otázka je: kde končí opatření odborníků a kde začíná politický marketing ANO? Proč všem musí řídit pevnou rukou Osvícený Diktátor?

DoTazatel

@Pepa25: Nic jako osvícený diktátor neexistuje. Ujasni si pojmy a rozdíly mezi diktátor, tyran a monarcha. Stejně tak mezi totalita, tyranie a monarchie. (A tzv. „demokracií“).

Vláda je parlament (snad každá republika, demokracie i konstituční/par­lamentní monarchie je ve skutečnosti vládou parlamnetu). A parlament je největší sra**a, největší chaos.

DoTazatel

A tak přece jenom se i ten Kalousek trochu ozývá (i když né tak moc):
https://www.e15­.cz/rozhovory/to-je-proste-amaterismus-nejhrubsiho-zrna-rika-k-nedostatku-rousek-kalousek-1367657

On by nepochybně zajistil nadbytek roušek ještě dva roky předtím než by ta nákaza vypukla.. :'D Vlastně on by to zařídil tak, aby žádný koronavirus nikdy nevznikl.