TONICK

Kde se ptát na správnost vět (čárky,spec. znaky,…)? Mám věty a potřebuji vědět, zda-li jsou po stránce jazyka správně.

Nejlepší odpověď
quentos

můžeš je hodit sem, z češtiny včetně interpunkce jsem míval za jedna a takové věci se nezapomínají. Ovšem teď už to musí počkat do rána, mizím spát ;{)> třeba tu ráno bude dřív než já paní Kerberus. Od ní bys měl správnost zaručenou na víc než sto procent.

Další odpovědi
terry

Těmi čárkami myslíš interpunkci?
A co to má společného s hádankami a hlavolamy?

Nanoon

Terry: Český jazyk je v některých případech jeden velký hlavolam, ne? 🙂