martina1

Kde se přihlásit k placení poplatků za televizi a musíme platit?

Poradíte mi,jestli musím platit poplatky,když bydlíme v rozestavěném domě bez kolaudace a trvalý pobyt máme jinde a tam se poplatek platí?A jde někde online se k placení přihlásit?Díky…
Doplňuji:
Děkuji paní ANNAS.Nějak jsem tam předtím přehlédla online přihlášení,ale nepíše se tam,jestli je poplatek vázán trvalým pobytem,podnikáním apod..Platí se za jednu televizi a za druhou v bytě už ne.Musím tedy platit za televizi na"stavbě",kde ani nepodnikám?

Nejlepší odpověď
annas

Martino, našla jsem Vám stránku, kde se o přihlášení píše.

Zdroj: http://www.ct24­.cz/ekonomika/po­radna/80188-televizni-a-rozhlasove-poplatky-jak-se-prihlasit-a-odhlasit/

Další odpovědi
rybíz

Koncesionářský poplatek,wiki­pedia.org

panenka

Pokud v tom domě bydlíte a máte tam TV a Rozhlas tak ano musíte ho platit.Doporučila bych vám odhlásit to z vašého trvalého bydliště a nechat si to nahlásit na vaši novou adresu at to neplatíte 2 krát.Mě to takto před 12 lety řekly na poště když jsem si tam zašla nahlásit na můj domek TV a rozhlas.
Pokud by jste si to chtěla přihlásit online můžete zde v odkaze.

Zdroj: https://tvp.ces­katelevize.cz/po­platky/

elektrikář

Koncesionářský poplatek máte zaplacený, a kde máte televizi a kolik jim je určitě jedno.