Kelt

Kde se právě nacházíte? Můžete uvést název ulice, třídy, náměstí?

Teď se přesvědčím, jak se vše změnilo po roce 1989. Dříve bylo všude Leninova, Gottwaldova, Náměstí Rudé armády a pod. Jaké je to dneska, můžete uvést, prosím, název ulice, respektive náměstí, kde se zrovna nacházíte, ať vidíme tu změnu? Děkuji.
Já jsem na ulici Kulturní.

Pro Cenobita a ostatní, kteří to nepochopili: Je mi jedno, zda jste v Pardubicích, v Praze apod. V okamžiku, kdy odpovídáte na otázku, jste na nějaké ulici a to chci vědět.

Nejlepší odpověď
quentos

Křižíkova. Ale za chvíli sedám na vlak do Brna a tam se budu po zbytek dne nacházet na ulici Urxova :{D>

Další odpovědi
annas

Jsem na návštěvě ve Fučíkově ulici. Za socialismu se jmenovala Julia Fučíka.

Po r. 1990 ji změnili, název se vztahuje k hudebnímu skladateli Juliu Fučíkovi. Kdo ho nezná, občas se zeptá, k čemu je změna dobrá – přece Julius Fučík jako Julius Fučík.

mosoj

Emefej

Cheš to i číslem popisným a telefonem?

Cenobita

No ale to by byla pak lokalizována moje poloha, je to trošku průhledný trik. Ale dobře nacházím se v Praze, někdy se pohybuji po Žižkově, někdy po Novém Městě, sem tam zabrousím na Vinohrady či do Karlína. Jo a když mám den tak si zajedu až na Palmovku a do Libně. Sem tam zajíždím i na Nové Butovice, také jsem jezdil do Jinonic. A do by už mohlo stačit.

marci1

Jsem právě v lese. 🙂

anonym

Ve vesmíru. Právě jsem na cestě na planetu Kepler-186f.

rouzi

Rudé náměstí, dnes parkoviště u kostela.

dubraro

Olbrachtova.

Kryšpín

WC parcela číslo 1326 katastr Pardubice

ivzez

Ruská