hippeace

Kde se pořádně vyřádit aneb užít interiérovou zábavu pro dva?

Máme poblíž laser arénu ve které se dá krásně vyřádit, ale chtěli by jsme vyrazit někam dál a zkusit jinou interiérovou zábavu. Jelikož o moc takových „na vyřádění“ nevím tak se špatně hledají.
Escape místnosti znám a to mne nebere. Slyšela jsem také o trampolínách v interiéru ale nevím pod čím to hledat.
Budu ráda za jakýkoliv tip kde jste si to užily vy případně i nějakou zajímavou laser arénu :)
Kdekoliv v čr nebo i kousek za hranicemi :)

Původní neotázka
se pořádně vyřádit aneb zážitek pro dva v interiéru.

Odpovědi
Kepler

Na to není třeba žádná velká investice. Kamarád mi vyprávěl, jak se ocitl na nějaké pařbě, kde zlatý hřeb hrála docela velká místnost naplněná až po strop hustou saponátovou pěnou. Povídal: to si nedokážeš představit, co všechno se tam dělo. Nikdo nikoho neviděl a každému to bylo úplně jedno…

Smackdown

www.firmanaza­zitky.cz

ivzez

Pro dva nebo pro dvě?

První část vypadá na dva kluky nebo kluka s holkou,
ale závěr už se ptá jenom na názor holek a dětí.

Podle mne je nejlepší to, k čemu člověk nepotřebuje žádnou „umělou
zábavu“, při čem zapojí svou fantazii a program si sestaví sám.

Hlada

Nějak těm dnešním mladým přestávám rozumět.
Nám k interiérovému vyřádění se stačila postel i bez drátěnky a oni k tomu potřebují trampolínu.