sesednizkola

Kde se osprchovat Praha 5?

Víte o nějaké veřejné sprse? Neteče voda tady. Dky.

Odpovědi
aliendrone

Před barákem? Pravda, ono spíš jen občas kápne, ale na smytí prachu během hodiny to postačí. Má laskavá sourosemetrička mi psala, že jim přistavili JEDNU cisternu na CELÝ rondel (=2×9 vchodů, každý 11 pater, 3 byty/patro)! Hlavně že posíláme miliardy ukromafii. Pěknej průser. ;) :)

Pepa25

Kdekoliv mimo Prahu 5, třeba na Hlavním nádraží. Četl jsem to na Novinkách, prý tam máte nějakou větší havárii.
P.S. Osobně bych řešit, aby bylo z čeho vařit, případně zalét WC. Ale chápu, že Pražáci mají těžkou práci v kancelářích, takže se musí 2× denně sprchovat 😉

zjentek

Libovolný hydrant.

aliendrone

Pepa25>>> já bych se i zasmál, jenže…
To by mi zde nesměla bloumat sourosemetrička – nudí se, bo nemám TV (přístroj, tablet ani NTB jí kdovíproč na sledování nestačí a projektor se nechce učit obsluhovat) a tak prudí „ta hlína v truhlíkách je nějaká divná, ti to moc neporoste“ chytry chytry (a NE, nebrání ji v tom ani její řekněme VELMI prostřední pěstitelské úspěchy v porovnání s těmi mými). :(

Jenže to víš, my Pražáci máme takovej blbej zvyk, že když jdeme ráno k doktorovi, taxe kdovíproč vykoupeme a to jí o5 kdovíproč zrovna moc dobře nejde na chodníku u cisterny s vodou, navíc studenou, takže přišla potěšit brášku, aby se ráno mohla vykoupat.

Takže sry, za těhle okolností se smích nekoná.

Pepa25

Tak to je fakt blbý zvyk, muset se mýt před návštěvou doktora. Ale především se k tomu postavit tak, že „musím mít svá práva“ a prudit ostatní, místo abych zašel k té cisterně pro trochu vody, tu ohřál v rychlovarné konvici, dal do lavoru a umyl se žinkou … Ale je mi jasné, že v Praze najde člověk spíš vířivou vanu nebo sprchu s masážními tryskami než lavór a žinku 😉

aliendrone

Pepa25>>> Nezbývá než ti poblahopřát k dosažení stavu připravenosti na budoucnost. Pokud ti stačí voda z rychlovarky na důkladné vykoupání, nemáš se čeho bát. Dokonce si budeš moci (podle mne) dovolit luxus „koupat se“ 2× týdně, aniž by tě to nějakým zásadním způsobem bolelo na citlivém místě (peněžence) v důsledku cen energií. ;) :D :D