smile11

Kde se objevuje pokoutník domácí?

vím že v čr a že v domácnostech, ale kde tam

Nejlepší odpověď
anonym

Kdekoli… Od sklepů po půdu, i v obytných místnostech, v kůlně, chlívku, skleníku – prostě kdekoli.
Poznáš jej podle sítě umístěné v rohu místnosti, přímo do rohu pak vede takový tunýlek.

Další odpovědi
beer

Nejčastěji bývá v domácnostech nacházen v koupelnách a na toaletách – je tam totiž nejvíce vidět. Mnozí tento druh našli přímo ve vaně či klozetu, poněvadž se mu odtud špatně vylézá.
Samozřejmě, může být nalezen i jinde, jenže tam není tolik nápadný (za nábytkem, na stěnách, v různých koutech..)
Zkušenost

elektrikář

To je podzimní výskyt pavoučků které roznáší na kousku vlákna vitr. Stačí mu i malinká prasklinka v omítce.

hanayka

Vyskytuje se hojně v domech, kůlnách a stájích. V rozích místností spřádá husté, vodorovně napnuté pavučiny. Objevuje se po celý rok.
Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Po­koutn%C3%ADk_dom%C3%A1c­%C3%AD