vlozitel2

Kde se nyní scházejí „pravdoláskaři“, když jsou zavřené kavárny?

Kde se nyní scházejí „pravdosládkaři“, když jsou zavřené kavárny?

snad „pavdoláskaři“.

Odpovědi
Hufnágl

Scházejí se u uživatele Edisona. Rovný k rovnému!

zjentek

Pravdolháskaři v týhle době vymíraj, esisisinešim. Velmi dobře však prosperují teplý kikiny! Což z 50% vyvrací mou vlastní teorii, že s odchodem vůdce brzy zanikne i jeho vlastní idea či představa budoucnosti.

Pepa25

Na Skypu. Nebo na sociálních sítích. Těch vtipů na Bureše nebo na Zemana – teď je jich víc, než kdykoliv předtím … 😉