verunka483

kde se nejlépe seznámit? (kromě školy)

kde je tak nejvíc asi 14tiletých kluků ?? 😁

Nejlepší odpověď
Damiana

Asi na chatu. Ale „naživo“ můžeš zkusit koupaliště, nějaký sportovní nebo zájmový kroužek – atletika, fotbal, počítače…
Bohužel nejvíc kluků v tomto věku podle mne sedí hlavně na zadku doma u PC…

Další odpovědi
venkovan

Zkus se porozhlédnout po nějakém kroužku, sportu apod. lepší kluk s nějakým smysluplným koníčkem než jen ten co sedí u PC a nebo fńuká, že se nudí. Záleží taky co tebe baví. A až ti bude 15, zkus se podívat pro občanských sdružení, které se programově zaměřují na mládež + 15 let. Nejsou to jen sportovní kluby, ale je tu několik zaměřených na přírodu, na vědecko technickou činnost apod.

Pomelo74

Znám spousty čtrnáctiletých kluků,ale každý má úplně jiné zájmy,takže na ně můžeš narazit prakticky kdekoliv. V obchodě,na ulici,v restau­raci,na fotbale… prostě všude.Já se se svým klukem seznámila úplně normálně na zastávce.Stačí mít otevřený oči :)