Angella02

Kde se nejčastěji dá setkat s jakýmkoliv klukem?

Mimo Facebook, který nemám.

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Na pánském WC.

Další odpovědi
anonym

Skinhead tady skinhead tam,všude kam se podívám.
(prosím admina ať tuto slušnou odpoveď zmaže a nějak to odůvodní,třeba jako spam,plagiátor­ství,obtěžují­cí příspěvek,ale pouze o min.týden zpětně!děkuji).

marci1

Záleží na tom,jakého kluka hledáš. S jakýmkoliv se setkáš na ulici, v restauraci, v baru, v hospodě. S takovým trochu „pro život“ třeba v čajovně, v divadle, na koncertě, v knihovně ap. 🙂

gecco

Trápím se, trápím, myslím si,
kde bych tě nejraděj potkal.
😉

led

Na chlapčenskej škole :)
Prípadne, sú napríklad aj stránky typu ´kluk s klukem´, ale túto asi nechcete ja keď ´kluci´ sú aj tam…
.
Otázka nie je dobre položená, ak chcete rozumnú odpoveď, prosím, doplňte špecifikáciu.

anonym

Nedá se nic dělat, budeš se muset vydat mezi akvaristy – třeba…

anonym

Na nádraží,tam jich jééééé

bolak

S jakýmkoliv klukem se dá nejčastěji setkat kdekoliv.

briketka10

existujou seznamky různých typů 😁

anonym

No jo,každá nemůže být chytrá,krásná a sexy,já mám opačný problém.

led

ospravedlňujem sa za preklep
nie „…ale túto asi nechcete ja keď…“
ale „…ale túto asi nechcete, aj keď…“
Ach, tie preklepy…
Preklepy, preklepy,
kde vás ľudia berú…