Poklička

Kde se nechá použít tato stravenka?

Dobrý den,prosím Vás ,nevíte kde všude se nechají použít stravenky žluté-GastroPass?Viz obrázek,prosím moc o radu,děkuji moc za odpovědi,
http://www.so­dexho.cz/czcz/me­dia/tiskove-zpravy/stravenky-gastropass-jsou-ted-zlute.asp .

Nejlepší odpověď
ahold

Všude, kde stravenky akceptují. Ale POZOR!
V platnosti jsou nyní současně stravenky ŽLUTÉ do konce roku 2012 a stravenky ZELENÉ DO KONCE ROKU 2013.
MODRÉ STRAVENKY nejsou PLATNÉ. skončily 31.12.2011

Další odpovědi
Drap

Všude tam, kde je to nasmlouvané. Většinou se to dozvíš na dveřích. Všechny stravenky se neberou všude a nelze paušalizovat. Je třeba se předem zeptat.

bolak

Na 100% to berou v Bille, jednou jsem tam s tím platil a prý maximálně 5 stravenek najednou. Teda pokud nemyslíš tu nulovou stravenku z obrázku, tu ti nevezmou nikde :)