Killmen

Kde se naučit screaming/ growling?

Je mi 16 a chtěl bych založit kapelu. Proto se chci naučit dělat screaming nebo growling, jenže nevím kde. Bývám na vesnici, takže tu není moc míst, kde by mě nikdo neslyšel a tak. Potřeboval bych s tím teda od vás poradit

Odpovědi
dalid

Pri muzike predsa ide o to aby ta ludia poculi. Ostych bokom a zarvi si kde budes mat chut.

Vroudenspil

Počkej s tím , až nebudeš mutovat … nebo si ten hlas odděláš :) . Já osobně umím pěknej pig squeal :) .