DomcaCZ

Kde se natíčí TV pořad Farma?

je to ten pořad, který můžete vidět na TV Nova

Nejlepší odpověď
Michal Kole

zapadlé vesnici Žítková, která leží na Uherskobrodsku na hranici se Slovenskem

Zdroj: http://revue.id­nes.cz/reality-show-farma-v-zitkove-di2-/lidicky.aspx?c=A120703­_1799935_zlin-zpravy_sot

Další odpovědi
venkovan

Vím, nepovím – zas se z toho stane aktrakce pro zájezdy a místní budou jenom naštvaní.
Ale mám to štěstí, že podobné pořady nesleduji. Cílem je jakýsi pořad, kde se hraje až za lidskou důstojnost. Pokud, tak sleduji zahraniční Trosečníky apod – umí to udělat decentně.
Nicméně místo takových pořadů si raději dám Discovery, Viasat – teď tam je pořad o lidech, kteří dokázali vlastní pílí a nápadem si zlepšit svoji ekonomickou situaci. Dnes je to o nějaké Strausovi, co s cvočkami spojil do podoby kalhot jakési stanové plátno.

chezzza

Fandům Farmy: Našel jsem Milanovo hlášku Sklapni,sklap­ni,sklapni v několika verzích ke stažení do mobilu http://www.air­forum.cz/view­topic.php?f=19&p=­5645#p5645