Marty Koller

Kde se najdou ty nejlepší přátelé? Ve školce, na základní škole, na střední škole, nebo v armádě?

Odpovědi
autacek

Na odpovědích.

ten který je

Všude možně.Moje babička měla kamarádku,kterou poznala při svém pobytu v nemocnici,kdy byly obě dvě ještě mladé paní.Také kamarádství z vojny má často pevné kořeny.Je to různé.Kamarádství určitě nenajdeš na nějakém facebooku

Drap

Nejde takto určovat. Nejlepší přátelé najdeš všude tam, kde se setkávají lidé.

Justin1

Moji kamarádi nejsou ani z jednoho z těchto zdrojů.

Řekl bych, že přátele najdeš v nějaké komunitě, která se schází. Nemusí to nutně být vzdělávací ani vojenská komunita, může to být nějaká zájmová.

da ny

Všude.
Ta školní přátelství nejčastěji vyprchají a zmizí.
Já mám jednu kamarádku, přítelkyni ze ZŠ, ale vídáme se 1× v roce.
Nejosvědčenější přátele mám z původního a 1. zaměstnání (40, 3é a 20 let). Něco je dílem náhody, díky zájmům a zálibám.

zjentek

V drsných, přírodních podmínkách, kde jde přirozeně o život. V konzumu/luxusu, kde je všeho plná řiť, panuje jen závist a nenávist.

IMHO má být vše krásné a obdivuhodné taky VEŘEJNÉ (muzea atd.), nikoli soukromé. Při obdivu „toho čeho“ pak potkáš mnoho přátel stejných zálib. Soukromý sektor je tedy NEBEZPEČÍM PRO CELÝ SVĚT. Přijít věci na kloub, na to není zapotřebí VŠ ani Univerzita.

Autacek, to je ale přátelství nicků, to je pak trochu jiné, než u lidí. (;

elkon

Někdy přátelství vznikne třeba v dětství a trvá celý život. Na místě vzniku nezáleží. Dost přátelství také vznikalo na vojně, kde se často projevil pravý charakter lidí. Není od věci, když se říká „v nouzi poznáš přítele“. Opravdové přátelství se pak buduje roky a na takového přítele lze vždy spolehnout. Nikdy nezklame.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.