Avatar uživatele
Marty Koller

Kde se najdou ty nejlepší přátelé? Ve školce, na základní škole, na střední škole, nebo v armádě?

Zajímavá 0 před 1035 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
autacek

Na odpovědích.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Všude možně.Moje babička měla kamarádku,kterou poznala při svém pobytu v nemocnici,kdy byly obě dvě ještě mladé paní.Také kamarádství z vojny má často pevné kořeny.Je to různé.Kamarádství určitě nenajdeš na nějakém facebooku

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nejde takto určovat. Nejlepší přátelé najdeš všude tam, kde se setkávají lidé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Justin1

Moji kamarádi nejsou ani z jednoho z těchto zdrojů.

Řekl bych, že přátele najdeš v nějaké komunitě, která se schází. Nemusí to nutně být vzdělávací ani vojenská komunita, může to být nějaká zájmová.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Všude.
Ta školní přátelství nejčastěji vyprchají a zmizí.
Já mám jednu kamarádku, přítelkyni ze ZŠ, ale vídáme se 1× v roce.
Nejosvědčenější přátele mám z původního a 1. zaměstnání (40, 3é a 20 let). Něco je dílem náhody, díky zájmům a zálibám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

V drsných, přírodních podmínkách, kde jde přirozeně o život. V konzumu/luxusu, kde je všeho plná řiť, panuje jen závist a nenávist.

IMHO má být vše krásné a obdivuhodné taky VEŘEJNÉ (muzea atd.), nikoli soukromé. Při obdivu „toho čeho“ pak potkáš mnoho přátel stejných zálib. Soukromý sektor je tedy NEBEZPEČÍM PRO CELÝ SVĚT. Přijít věci na kloub, na to není zapotřebí VŠ ani Univerzita.

Autacek, to je ale přátelství nicků, to je pak trochu jiné, než u lidí. (;

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Někdy přátelství vznikne třeba v dětství a trvá celý život. Na místě vzniku nezáleží. Dost přátelství také vznikalo na vojně, kde se často projevil pravý charakter lidí. Není od věci, když se říká „v nouzi poznáš přítele“. Opravdové přátelství se pak buduje roky a na takového přítele lze vždy spolehnout. Nikdy nezklame.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek