dust8

Kde se na základní desce nachází místo, které po seškrábání odkryje aktivační klíč k Windows 10?

Nejlepší odpověď
Dochy

Skoro bych řekl, že nikde. Pokud si ho tam sám nenalepíš.

Další odpovědi
Pepa25

Na základní desku se nic nelepí, tam může být jedině elektronický klíč. Vylepený šítek je na PC vzadu nebo na zasouvací vysačce, u NTB pod baterií. Více v diskusi

elkon

Je to hloupost.

aliendrone

Přemýšlej přeci trochu… :(
Pokud by byl klíč ukryt na ZÁKLADNÍ DESCE, k ČEMU by to bylo? Jak bys ho okoukl, když s ohledem na záruku jsou kejsy ZAPEČTĚNY (a porušením pečetě/nálepky) o záruku přijdeš? ;) :D :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pepa25

Záleží, jestli jde o COA nebo MAR štítek. Pár slov k tomu od firmy, která prodává repasované NTB: https://www.lev­napc.cz/jak-aktivovat-windows.html

aliendrone

Pepa25>>> Eklektronický key je proto elektronický, že existuje jen ve formě DAT. Jistě, lze ho vytisknout na papír, popřípadě nakreslit i na board, ale tím přijde o to kouzlo bezpracnosti/la­cinosti, přichází s tím dodatečné náklady a obecně bych ho nazval „původně elektronický“). :)