Comanch

Kde se mohu vyzpovídat?

Zdravím,

mám vážnou otázku. Hledám místo, kde bych mohl popsat svůj život. Moje záliby, myšlenky, úspěchy, plány a cíle. Očekávám potom nějaké objektivní zhodnocení mojí osobnosti. Nevím, jestli je moje životní počínání úspěšné nebo jen průměrně fádní. Rád bych dostal objektivní odpověď někde, kde budou obě strany anonymní. Znáte nějaký web nebo člověka, na kterého byste mě mohli odkázat?
Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

www.odpovedi.cz 🙂
My vas tady tak rozebereme , ze na to budete dloooouho vzpominat. 🙂

  • iv-

Další odpovědi
Kubas11

Farář-Kostel

Deli

Záleží na tom, zda chcete odborníka (tady může pomoci nějaká psychologická poradna zaměřená na rozvoj osobnosti), či někoho z lidu…?

slad08

Možná po nějaké domluvě bys mohl se vyzpovídat u kněze v kostele, který by rád ohodnotil a popsal tvou osobnost, ovšem je tu riziko že dojde k fyzickému kontaktu, takže obě dvě strany se navzájem uvidí.
Nebo se zkus vyzpovídat nějakému blízkému nebo kamarádovi nebo kohokoliv jiného a on ti sám řekne, jak se mu jeví tvoje osobnost.
Ještě mě napadá nějaká psychologická poradna. Zde přikládám odkaz, popřípadě si můžete na webu vyhledat sám jinou.

Zdroj: http://www.hel­p24.cz/index.php?pa­ge=psychologic­ka-poradna

Valky

Existují lidé, kteří se tomuhle věnují, ale spíše jsou specialisté, kterým nemusíte nic říkat, řeknou Vám o Vás takové věci z pouhého podání ruky. Jeden špičkový specialista na tuto problematiku – Karel ****, studoval v Anglii i u nás … Ale takové služby počítejte, že budou stát docela dost peněz… Když budete hledat, určitě něco přes internet najdete… :o)

mosoj

Hlavně ne tady na tomto serveru !!!!! U faráře neočekávejte objektivní ohodnocení. A vůbec co je to objektivní? _

žolik

Najděte si nějakého redaktora článku Můj živt,deje to na papír všechno,nechte si to zhodnotit,Editor u vydavatelství vám poradí.

Zdroj: žolík

AnnMary

Zdravím:) Katolický kněz bude jistě ochotný :) Ale jestli chcete objektivní zhodnocení, tka se obávám, že se fyzickému kontaktu nevyhnete.....dále existuje skupina lidí (nevím bohužel ani jméno ani co je to za organizaci, to byste musel pátra po internetu), vím jen, že mají ve znaku ucho…ti člověka vyslechnou i poradíl…ale fyzický kontakt je nutný.....:) Jinak jestli nic nebo nikoho nenajdete:) ráda vás vyslechnu jáá:)) Hezký den :)