Noga

Kde se lidé nejvíc hádají?

Kde si myslíte, že jsou lidé nejvíc nepříjemní. Když něco požadujete musíte se o to dohadovat nebo skoro doprošovat. Kde vás to nejvíc vytáčí?
Mám na mysli místo, např: na úřadech, v restauracích, v obchodech, v hromadné dopravě atd.

Odpovědi
anonym

Na veřejnosti vyhledává hádky jen primitiv…
Doplňuji:
„asociál“
https://www.y­outube.com/wat­ch?x-yt-cl=85027636&v­=C2urOMnMIKQ&x-yt-ts=1422503916

dudu

Odhadoval bych, že na úřadech práce, protože většina lidí je právem naštvaná a vystresovaná. Manželé se pak údajně velmi často dohádají o společné dovolené.

Nevíteto?

Myslím že v hromadné dopravě (možná na úřadech), v restauracích a obchodech jsou na mě většinou příjemní. 🙂