barnajka

Kde se kupují vstupenky na zájezdová představení Divadla Járy Cimrmana?

Nebyli jste na nich někdo v poslední době?
Přemýšlím, že bych na ně zašla, byla by to moje premiéra, ale jsem z toho zmatená: DJC zavedlo loni nový systém předprodeje, online rezervace. Ale podle jejich webu to chápu tak, že tento systém se týká jen představení konajících se na jejich domovské scéně (jasně se tam píše, že na zájezdová představení oni vstupenky neprodávají). Jak je to teda s těmi zájezdy – pořád platí starý systém, tj. prodej v pokladně hostujícího divadla? A kdy předprodej začíná: první den v měsíci, nebo až v den konání?!
Ptala jsem se už několika lidí, ale nikdo neví – na DJC nebyli buď ještě nikdy, a nebo naposledy před lety :)

A ještě jedna otázka: když bych chtěla jít v džínách, teniskách a nějakým svetříku (příp. mikině)…pustí mě tam?! Nebudu za exota?!
Džíny by byly modrý, ale ne otrhaný, ani vyšisovaný, ani plísňáky…prostě relativně slušný oděv :)

Poradíte mi, prosím?
Za odpovědi díky moc a všem přeju krásný a pohodový víkend ;)

Nejlepší odpověď
chudst

Na Cimrmanech jsme byl loni v Brne – stali jsme na listky s kamarady frontu od tri od rana a presto jsme byli az asi desati na rade – a kdyz jsme rano vychazeli (meli jsme krasne listky ve druhe rade), videli jsme, ze se fronta tahla pres dve ulice – a to bylo tenkrat v zime (my meli stesti, ze tam nechali otevreny vchod do domu, takze my a jeste par dalsich lidi jsme byli v teple – a pousteli jsme si na notebooku filmy a pili cokoladu, kterou jsme si donesli XD). Ano, na zajezdova predstaveni vstupenky bohuzel nepredprodavaji (nebo alespon neprodavali). Takze pokud chces jit v Brne, asi si musis frontu vystat.

A co se tyce obleceni: tohle neni normalni divadlo – pokud pujdes normalne (slusne!) oblecena jako do skoly (rifle, tenisky, svetr), nic se nedeje, chodi tam tak vsichni.