Kde se koupí oboustraná lepící páska ? Pod jakými obchodními názvy se prodává a kolik stojí ?

Nejlepší odpověď
stana73

Jmenuje se Oboustraná lepicí páska a maji ji všude v marketech.Nebo v papírnictví­.Vypadá jako obyčejná lepicí páska,ale je zvláštní tím,že lepí obě strany.Mohli by ti na ni stačit tři pětky,podle velikosti. :o))))

Další odpovědi
Lenjička

Oboustranou lepící pásku by mohli mít v papírnictví. Řekneš, že chceš oboustranou lepící pásku a oni ti rádi pomůžou 🙂 My jsme ji kupovali v OBI, ale to proto, že tam jezdíme často 🙂
Stojí asi 30 Kč, ale máš to taky podle toho, kolik jí chceš 🙂 Určitě to není drahé 😉

pechota

Bohužel nevím jakou pásku máte na mysli.Existuje mnoho druhů s různým použitím.Před­pokládám,že se neptáte na pásku obyčejnou oboustrannou,která je k dostání v každém papirnictví.Pokud chcete lepit n.př. různé předměty na zeď,nebo na skříň a pod.,pak k tomuto účelu slouží tzv. montážní (fixační lepící pásky),Které lze koupit n.př. v Baumaxu.viz zdroj.Mám s tím dobré zkušenosti.Ohromná věc.:pe.

Zdroj: http://www.fo­totapety.cz/2979-samolepici-materialy/9595-pattex-power-fix-montage-50kg-oboustrana-paska-pro-zrcadla-sklo-kovy-drevo-kamen-pp-a-pe/