Michal Kole

Kde se herečky a herci sprchují, když žijí v karavanech na place na natáčecí lokaci? To se myjí v neckách ?

Nejlepší odpověď
led

Na pľaci, priamo pred kamerou, veď herec diváka potrebuje :)

Michal, nemajte strach, majú všetko potrebné vybavenie

Další odpovědi
jmhad

Měl si se jet podívat na nedávný veletrh karavanů do Brna a asi by jsi čuměl,co v něm je.To už není bývalá Dača z Ruska,kterou mám.Tam máš vše a v některých i garáž pro auto.A nakonec někteří Amíci v takových žijíé celý život.

hanulka11

je vidět, že jsi nikdy nebyl v pěkným karavanu, to by ti spadla čelist, ale nic pro tebe- ty vodu nemáš rád.....

honza19hk

Co třeba mobilní sprchy od firmy TOI TOI, stačí ti k tomu agregát nebo jiný zdroj 230V a přívod studené vody.Je tam průtokový ohřívač..Většinou se to umisťuje nad kanál aby voda ze sprchy mohla odtékat.