Kerynka

Kde se dají zadarmo stáhnout hry na celou obrazovku? :) Aniž by to byla demoverze?

Nejlepší odpověď
SajmonModer

Na internetu.

Další odpovědi
Kubas11

ulož.to

anonym

mnoho her je zdarma dostupnych na http://store.ste­ampowered.com/

nebo za akční ceny kdy z původní hodnoty na jediný víkend spadnou s cenou třeba i o 75% a taková mafia 2 se tam dala jednu dobu koupit i pod 100 Kč

stačí jen ty akce sledovat (každý víkend a o svátcích. nejvíce jich je kolem vánoc kdy za pod 100 korun dá koupit i celé balíky her)