DusanOrlik

Kde se dají stáhnout hry do mobilu,které nejsou chráněny autorským právem a které se dají posílat přes bluetooth?

Je jedno jaké,hlavně ať jsou free :D
Doplňuji:
Opet,Nokia C1–01,128×160.A ty me neser!Dovolujes si moc,dospej si sam,porad si na neco hrajes.On vi kdo!

Nejlepší odpověď
beer

Dej do Googla:
Game for mobil free, pak si vyber hry podle svého mobilu.
Zkusit to můžeš taky vyhledávat v češtině, bude jich ale asi míň.
Přes BT pak na další mobil pošleš vše, co není ještě nainstalované, hru jakoukoliv.

Další odpovědi
samicek333

dej to hledat na googlu, nebo zkus stránky ulozto.cz – tam je skoro všechno ke stažení

DDarent

a zase: jaký mobil, jaký rozlišení, jaký OS???