nsms727Pinda

Kde se dají koupit takové dveře?

Které se po určité době automaticky otevřou (třeba po 24 hodinách?) chtěl bych si vyzkoušet takové samotkove vězení ve kterém by nic nebylo jen bílá zeď jak jsou takové místnosti o pul metru čtverečních

Odpovědi
nyjono

Stačí do místnosti připevnit sádrokarton a druhému člověku říct, kdy chceš pustit.
Kupovat nějaké speciální dveře o jakých píšeš pro vyzkoušení o jakém píšeš by chtěl jen absolutní trotl.

Lgee

Když už chceš zkoušet takové blbosti měl bys vědět že takto „velké“ ty místnosti nejsou, je to jen něco okolo 0,1m², člověk se nemůže ani postavit jinak si dá do kebule.

Edison

Použij elektrický zámek ovládaný časovačem. Vřele doporučuji tyto pokusy, pokud Ti nezáleží na životě. Uvědom si, že cokoli se Ti může stát, včetně toho, že systém selže… Bez asistence druhé osoby bych rozhodně nic podobného neriskoval.

Kelt

Spoléhat se v dnešní době na automatiku, když se dělá na kusy a kontrola se dělá namátkou, každou chvíli vypadne elektřina, porouchá se počítač a jiné asi není to nejlepší. Ale asi mladí si neváží svého života a vyhledávají adrenalín , kde to jde. To se raději domluv ve vězení nebo na psychiatrickém oddělení, budeš mít jistotu, že se ti nic nestane a třeba si tě tam nechají.

anonym

Proč dělat pokusy které udělalo už tolik lidí před tebou viz https://www.y­outube.com/wat­ch?v=iqKdEhx-dD4 … závěry si můžeš odvodit z jejich zkušenosti. Pokud nemáš v pravdivost jejich závěru důvěru tak směle do toho, ale jediné na co přijdeš je zřejmě jen to, že si zabil den života a málem se při tom unudil k smrti.

Lgee

Nyjono – když nechce aby o tom někdo věděl nebo nemá někoho s kým se může domluvit?

nyjono

Když nechce aby o tom někdo věděl, může si ten sádroš připevnit zevnitř. Sám.
Ty dveře jsou absoulutní nesmysl.