leas

Kde se dají koupit pravé lékořicové pendreky?

Nemůžu je nikde najít a přece je na poutích vždycky „světský“ mají! Myslím velké tlusté pendreky, nejlépe opravdu z lékořice. Nevíte někdo, kde je berou?

Nejlepší odpověď
štamgast

V cukrárnách jsem je viděl.

Další odpovědi
marci1

Třeba zde : 🙂
http://www.pen­dreky.cz/pendre­ky/eshop/5-1-Pendreky/0/5/202-Lekoricove-pendreky

anonym

já sám je od dob „zlatých časů“ ještě nikde neviděl, ani u světských. tenkrát to byla mňamka

Lamalam

Kde je berou netuším, ale prodávají je v některých cukrárnách.

Emefej

Světský si je přes zimu vyrábějí doma nebo je kupují od výrobců.

leas

No tak není to co sem čekal, přesto díky. ;)

Renča77

Já je nakupuji přímo od výrobce