slevin

kde se daji koupit olympijske holinky?poradi nekdo…

Doplňuji:
v prodeji jiz jsou.ve zpravach tv nova je meli na prodejne vystavene,pri rozhovoru s prodejcem.

Nejlepší odpověď
Nikkol

http://www.al­pinepro-shop.cz/produk­ty/muzi-olympijska-kolekce

Další odpovědi
hanulka11

já pochybuji, že by byly již v prodeji – navrhly je návrhářky speciálně pro olympiádu – i když jak píše Kohut57 u Vietnamců budou mít napodobeninu zcela jistě – jsou to „šikulové“

Kohut57

Určitě u Vietnamců, mají všechno z Číny dopředu. U policejních aut měli i pravdivé obtisky, když to výrobci zkazili a dodali s chybou. Na houbách jsem už jednoho v olympijských holinách viděl a měl plný dva koše hřibů a procházel se po Varech.

Damiana

Vypadá to, že je jen tak neseženeš. Alespoň ne ty originální. Prý se jich vyrobil jen limitovaný počet – dva tisíce kusů, a bohužel nejsou už ani dostupné v nabídce AlpinePro, kterou ti poslala Nikkol…
Mě se také líbí, kvůli nim bych snad šla i na ty houby. Kohut57 to trefil dvojnásob – paradoxní (ale ne neobvyklé) je, že v Číně se vyráběly i originály! A jelikož takovou reklamu co do českého „módemanství“ jsme už dlouho neměli (E-Daniely se vyznamenaly), než zájem o gumáky opadne, myslím, že vietnamské a čínské kšefty s napodobeninami všude rychle vylezou. Ale to bude záhy přegumákováno a určitě na nich budou i fotky Kvitové a dalších sportovců jako „vylepšení“, takže…:-(

Zdroj: http://ekonomi­ka.idnes.cz/al­pine-pro-slavi-uspech-s-olympijskou-kolekci-i-s-holinkami-p4w-/ekoakcie.aspx?c=A120730­_100120_ekoak­cie_neh

Duvemblejt

V obchodě.