Avatar uživatele
Jirka R

Kde se dají koupit čerstvé potravinářské kvasnice, na váhu, tak jak se prodávaly kdysi? Ne zabalené v kostkách.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? elektrikář, hanulka11, dědapetr, fablen před 4743 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Nikde jsem již neviděl kvasnice k vážení jen balený v kostkách,a nebo v makru ve velké balení pro malé pekárny.A z hy­gienických důvodů se volně nesmí prodávat.Informace od prodavačky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

U nás je mají v potravinách . Hlavně před vánoci, velikonoci, ale i během roku nepravidelně .
U nás není malá vesnice a mají je.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Marunka2

U nás v potravinách – menší obchůdek na větší vesnici. Kousek od těchto potravin je samoobsluha a tam taktéž „vážené kvasnice nemohou prodávat“. Ale ty vážený jsou lepší!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanjimka

Jsem na vesnici s jedním obchůdkem,který patří pod řetězec COOP a kvasnice na váhu tu prodávají u pultu s uzeninou a studenou kuchyní.Kolik si řeknu tolik mi uřežou.A jsou fakt nej.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

takové si pamatuji pouze z doby dětství nebo z filmu. Vyhovují mi jak kostky, tak i droždí sušené.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tazatelka

Zkusila bych vyžebrat v místní pekárně 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elekrikář

Dají se koupit třeba v Praze v Kotvě.V 1kg balení.Nyní bydlím na malém mněstečku a chodím na ně do pekárny.Mají je vždy čerstvé.Pokud je nemají v krámku jdou o ně připravit pekaře.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
elektrikář

Kvasnice to je vlastně živá hmota rychle podléhají zkáze oschnou a kazí se. Proto je ve velkém balení mnoho obchodníků nechce prodávat.

před 4705 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek