Kde se dají chytat lelky?

Nejlepší odpověď
fcoop

Nároky nemám nijak velký,
hned po pracovní době du
tak jako vždycky chytat lelky

stará je dělá k vobědu

Hnízdí v rozmezí od severozápadní Afriky jihovýchodně po jezero Bajkal a východně po Čínu. V Evropě je zastoupen na většině území, včetně většiny středomořských ostrovů; chybí pouze na Islandu, v severním Skotsku, severní Skandinávii a Rusku a v jižní části Peloponésu.

Takže – lelků je „hafo“. Nech si chutnat.

Další odpovědi
Drap

Nejlépe na kraji lesa, tokolo poledne za pěkného slunečního dne. Nejlepší je asi je chytat do sítě.

anonym

Za přepážkou u nás na poště.Jinak v lese.

tom004

Nejraději a nejlépe,je chytám doma na gauči. :))

hanulka11

Kdekoliv a kdykoliv , ale musíš k tomu mít vážný důvod. Oni se jen tak nedaj.:D:D:D

baghira

Nikde – lelek lesní je u nás přísně chráněný.
Pokud chceš, můžeš tlouct špačky.