jancacv

kde se dá zjistit tel.číslo a komu patří?

mám dotaz jak najít komu patří mob.číslo?někdo něco mi nabídl,údajně mi byla řečena i společnost,ale jde oto že tlf občas zkreslí slovo, tak by mě zajímalo jak můžu legálně zjistit komu to číslo patří,díky za info a pomoc

Nejlepší odpověď
hanulka11

zadej si číslo do vyhledavače, třeba se ti ukáže komu patří

Další odpovědi
Děda Louda

Na to číslo zavolej a zeptej se.

Michal Kole

Já myslím, že není legální možnost jak oficiálně zjistit komu telefonní číslo patří.

Fidel

Pokud tě někdo prozvání z utajeného čísla a ty mu to vezmeš, není nic snadnějšího než se obrátit na operátora a ten ti za 300,– řekne telefonní číslo

Pokud už číslo máš, tak ho dej do uvozovek a hoď na google.com

telefon

Umím zjistit skrytá čísla které Vám volala, případně zjistit majitele tel. čísla. V případě zájmu: telefonnicisla@gmail.com