bolak

Kde se dá zjistit, kolik stát vydá měsíčně peněz na různé dávky?

Jako podporu v nezaměstnanosti, sociální dávky, dávky v hmotné nouzi, na bydlení, invalidní důchody a podobně?

A taky mě zajímá kde zjistím, kolik lidí pracuje právě v tomhle oboru, úřady práce, sociálka, atd…prostě veškerý úřednictvo který se právě tímhle zabývá, a jaký je dohromady jejich průměrný plat.

Odpovědi
Drap

Na ministerstvu financí a ostatních ministerstvech. Neni nemožné tyto informace získat, ale velmi obtížné a zdlouhavé. Aktuální situaci se stejně nedozvíš, neví to ani ministerstva. Máš právo na informace, tak žádej, žádej a zase žádej… než shromáždíš všechny informace, tak ty první už budou zastaralé.
https://www.fi­nance.cz/makro­data-eu/statni-rozpocet/statis­tiky/prijmy-vydaje/