Kde lze vytvořit QR kód, který jde přečíst i při maximálním poškození, ale nesmí být moc složitý, aby se dal vytetovat?

Max. poškození je 30%

Kde se dá vytvořit QR kód, který jde přečíst i při maximálním poškození, ale nesmí být moc složitý, aby se dal vytetovat

Odpovědi
gecco

Co je „maximální poškození“???
:-OOO
____________
Proč si, namísto pokládání blbých otázek, o dané pproblematice něco nenastuduješ???
___
QR má nějakou definici standardu…
Chceš jinou definici???
OK – vytvoř si vlastní standard – vlastní ´kod´ – třeba AnyKod…

Tw!st

gecco opět nelogické odpovědi kterými se snaží dokázat svoji inteligenci…
Any: chápu jak to myslíš, chceš si vytetovat QR kod a bojíš se že se na kůži nebude dát vyluštit… záleží taky co bude zahrnovat, jestli slohovku, tak to máš asi smůlu ale pokud pouze slovo nebo citát tak by mohl účel na kůži splňovat pokud by se dostatečně zvětšil… QR kod si můžeš vytvořit zde http://www.qrge­nerator.cz/