Becal

Kde se dá v Plzni koupit kyselina šťavelová?

Dobrý den, potřeboval bych poradit, kde se dá v Plzni (nejlépe v okolí Jižního předměstí) koupit kyselina šťavelová. Byl jsem již ve dvou drogeriích v Klatovské ul. a v lékárně ve Skrétově ul. a nikde jsem nepochodil.

Nejlepší odpověď
annas

Dotaz na jiné stránce. Kde mohu kyselinu šťavelovou koupit?
Dihydrat kyseliny š. (ne dehydrate; dihyrat k. š. je 71.4% čistá k.š.) lze koupit v kterémkoli oddělení barev jako „mořidlo na dřevo“ Obvykle přichází ve 400 g plastové tubě. Kontrolujte etiketu a ingredienty, nebo zavolejte výrobci a ujistěte se, že v ní nejsou přidané příměsi. Také se dá koupit mnohem levněji ve velkém (méně než $1/lb) z chemických zásobovacích firem.
Doplňuji:
Omylem jsem klikla. Ještě jsem vám našla odkaz na prodejny Barvy a laky v Plzni.
Zkuste tam.

https://www.go­ogle.cz/search?q=Bar­vy+a+laky+Plze%C5%8­8&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a

Další odpovědi
mosoj

http://eshop.mach-chemikalie.cz/pro­duct_info.php?pro­ducts_id=72&os­Csid=4cad7aa3de828597a2­36b7c446bacb57

Zeptej se ve včelařských potřebách. Sice je u nás ve včelařství zakázána ale občas se používá. Doufám že nechceš vyrábět výbušniny!!
Dále upozorňuji že to je jed ( smrtelná dávka pro člověka je 5 g) a prodej bude podléhat určitým předpisům.