Danecek120

Kde se dá v Jindřichově Hradci umýt hlava?

Potřebuji si v pátek v Jindřichově Hradci někde umýt hlavu a možná i osprchovat. Benzínová pumpa tam s takovou možností žádná není, parkoviště pro kamion jsem tam taky neobjevil, tak nevíte někdo o něčem? Nevím jak to mám vyřešit. Díky moc

Odpovědi
Alesh

Můžeš vyzkoušet Vajgar, ale to by sis musel vzít s sebou sekyrku na vysekání díry, anebo co zkusit tzv. suchý šampón? A jako proč si tam zrovna v pátek musíš mýt hlavu? Tak si ji omyj den předtím, copak si myješ hlavu každý den? Pokud jo, tak věř, že je to pěkná blbost, pokožka hlavy tím trpí.

Zdroj: https://www.dm­.cz/vlasova-kosmetika/pece-o-vlasy/suche-sampony

nyjono

Buď si můžeš umýt vlasy den předem, nebo to vydržet nebo si zaplatit ubytování v hotelu, pokud tam budeš pracovně.
Zkus trochu popřemýšlet a najít řešení.

led

Jdi na Městský úřad Jindřichův Hradec. Tam, když sa na WC umyješ, ti městskí radní nechajú hlavu na krku. Jenom měj roušku i při mytí.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.