milablond

Kde se da v centru Prahy koupit ledova trist? Ale kde konkretne? V obchodaku jsem ji teda nevidela.

Nejlepší odpověď
briketka10

Všude ve větších nákupních obchodních centrech,
někde i u restaurací tam, kde je východ, je stánek s
tříští

DoplňUji :

Přečti si příspěvek v Diskuzi a gecco Tě provede po
Praze slíbuje to tam, kde stojíš prý bude a chytne Tě
za ručičku 😁

Další odpovědi
ReHu

Projdi se uvidíš. Ve stáncích se zmrzlinou mívají často i led.tříšť.

gecco

Na většině benzinek, ve většině super-hyper…
Leckde…
😉
____________
Ve kterém „obchoďáku jsi ji neviděla“???
Probůh – kudyma to chodíš???
V Praze je obchoďáků tři pr… – ehm – šest půlek…
A taky záleží na tom, kam se koukáš – v ´hadérkárně´ ji nenajdeš…
___
Najdi si super-hyper potraviny, tam najdi odd. mražáků – a do nich se koukni…
___
Pokud ovšem myslíš ledovou tříšť ´do kelímku´ – tak snad na každým druhým rohu je takovej stánek, v každé druhé cukrárně, knajpě, zmrzlinárně…

Klaproth

Kudy chodíš? Jenom na Václaváku bylo v neděli asi 10 stánků.

střevo

v Práglu se koupit nedá – je to vsa
jen v Brníčku to čumíš viď ?

ptáč

https://www.go­ogle.cz/search?q=do­maci+vodni+zmrzli­na+sirup+voda&btnG=

Nalít sirup do kelímků, zmrazit, pak zabalit do utěrky, vzít lžičky a hurá do Prahy do města.

briketka10

Mojitku

špica 😁

mojitek

ad střevo : kde je Brno? Není to takový to městečko asi 200 km na východ od Prahy?

gecco

Var. B: Pokud nenajdeš ani potraviny, ani každý druhý roh – napiš kde jsi, jak tě poznám a max. hoďku tam vydrž – chytnu tě za ručičku a kam potřebuješ tě dovedu…
😁