Losman

Kde se dá v Brně koupit obyčejné tamagoči? :)

Odpovědi
anonym

u vietnamcůůů

HakitoCZ

Nad touhle otázkou jsem se taktéž mnohokrát pozastavoval, když jsem chtěl zavspomínat na dětská léta. Jediná možnost se zdá prolézt to tam, co je prodávali i dříve – větnamští stánkaři. Jinak v těch „lepších“ obchodech to bude jen těžko, protože nejde o „horké zboží“

anonym

Pamatuji si, že jsem se starala o dinosaura, ale již uběhla nějaká léta.