tucnakscot

Kde se dá udělat rasový test?

Zdarec lidi, potrebuju pomoct.
Chci si nechat udelat etnicky test. Napr. Jestli jsem castecne, Nemec, Ital, Srb nebo Zid..... Chci to zjistit, ale nevim vubec, kde by tyto rasove testy delali. Diky za odpoved.

Nejlepší odpověď
quentos

… odkdy je Němec či Srb jiné „rasy“ než Čech?

Další odpovědi
Lamalam

Rasové testy dělali nacisté. Dnes si můžeš nechat udělat genealogický DNA test původu. Kompletní DNA test původu stojí okolo 13 000 Kč. Dělají to leckde, např. tady: http://www.dna­test.cz/