Ondrej01

Kde se dá u nás hrát legálně blackjack online o peníze?

Vím že se dá hrát poker třeba na pokerstars, automaty na tipsport, kde si ale můžu zahrát Blackjack? Dík.

Nejlepší odpověď
diskusss

Online nejspíš nikde, ministerstvo financí od začátku tohoto roku požaduje po těchto online společnostech licenci, kterou snad žádná společnost, kde by sis mohl zahrát blackjack, nemá.
Edit.: teď jsem se díval na pokerstars a blackjack si tam normálně zahraješ, takže třeba tam.

Další odpovědi
Drap

Téměř v každém kasinu

smokingman

Nejlépe je živé kasíno. ;) . Verze která je online nemá ten správný ,,šmrnc" .

Ondrej01

Drap: a můžete prosím konkrétně? nemohu žádné najít.

Kepler

Existuje třeba celá síť kasin BONVER https://search­.seznam.cz/?q=bon­ver&oq=bonver&sou­rceid=szn-HP&sgId=xiJ_6­xIV6ckpLbIUncwNXFwok­nZ7knZozSqfYG­pNzw%3D%3D&thru=&su=&aq=

diskusss

Tazatel se ptal na online kasína

Kepler

Aha, jenže Drap odpovídal, že v jakémkoli kasínu, tak jsem odpovídal za něj.