abujaky

Kde se da stahnout.....

Hledal jsem vsude i na ulozto.cz ale tam to taky neni chci vedet kde se da stahnout minecraft 1.9. preleasy 3.
Dekuji predem.

Nejlepší odpověď
beer

Mrkni sem a projdi to, měl by ses někde chytnout:
http://www.go­ogle.cz/search?q=mi­necraft+1.9.+pre­leasy+3&source­id=ie7&rls=com­.microsoft:cs:IE-ContextMenu&i­e=&oe=&rlz=1I7AD­FA_cs&redir_es­c=&ei=5RKQTrqwOd­HSsgan1oAS#pq=mi­necraft+1.9.+pre­leasy+3&hl=cs&c­p=31&gs_id=19&xhr=t&q=mi­necraft+1.9.+pre­leasy+3+free+dow­nload&pf=p&scli­ent=psy-ab&rls=com.mi­crosoft:cs%3A­IE-ContextMenu&rlz=1I7AD­FA_cs&biw=1016&bih=651&s­ource=hp&pbx=1­&oq=minecraft+1­.9.+preleasy+3+fre­e+download&aq=f&a­qi=&aql=&gs_sm=&gs­_upl=&bav=on.2,or­.r_gc.r_pw.,cf­.osb&fp=e22f465­7f847a054

Další odpovědi
HakitoCZ

podívej se na minecraft fórum a na videa na youtube, občas tam bývá odkaz ke stažení