kosaaaak

Kde se dá sehnat „scanner biologických skvrn“?

Koukáte někdo na ty americké kriminální seriály jak tam maj takový ty udělátka se kterýma posvítěj třeba na podlahu a ono jim to ukáže krvavý skvrny který tam dříve byly? Nevíte jak se ta hračička přesně jmenuje a kde se to dá sehnat?

Nejlepší odpověď
tom004

Ve většině případů,je to normální UV lampa,a brýle,s příslušným filtrem.Většina „zkoumaných“ skvrn,krevní stopy.Pravděpo­dobně,by se dala použít,i lampa,pro kontrolu bankovek.Můj názor.