opa

Kde se dá sehnat knížka krátkých pohádek pro „maňáskové divadlo“?Děkuji.

Nejlepší odpověď
led

Prakticky každý príbeh môžte podať ako bábkové divadlo. Pre začiatok pozrite do klasických ľudových rozprávok s málo postavami a krátkym textom. Dialog budú vravieť bábky a rozprávač môže opisovať dej.
na odkaze máte klipy zo súťaží bábkových rozprávok. Môže to slúžiť ako určitý návod.
http://www.in­terbubak.cz/sou­tezni-pohadky-hlasovani.php

Další odpovědi
venkovan

Nakladatelství Portál občas nabízí zajímavé tituly zaměřené k výchově.