Visariovič S

Kde se dají sehnat gumové pásy na tank T-34/85?

Nejlepší odpověď
led

Chcete jazdiť po asfaltkách, alebo doma po parketách, nie v teréne? Na čiernom trhu zoženiete určite (DarkWeb), ale radšej skúste legálne u výrobcov.

Další odpovědi
Edison

Zkus ebay. Ale ruskej. Případně nějakej jinej spřízněnej, jako egyptskej, syrskej a podobně.

anonym

Zkusil bych to u výrobce tanku. Ale gumový? Na tom daleko nedojedete a odolnost proti útoku bude značně snížená.