bolak

Kde se dá sehnat Běžná zubní pasta a Běžný prací prostředek, jak o nich furt mluvěj v reklamách?

Doplňuji:
Drap: nene, to se musí někde prodávat, já to viděl tudle v televizi a vod tý doby to pořád scháním, ale nikde to nemaj..

Prodává se to v takovým bílým obalu jen s tím černým nápisem, vypadá to asi nějak takhle > http://images­.wikia.com/ne­cyklopedie/ima­ges/2/2f/Běžný_pra­cí_prášek.jpg

Odpovědi
Drap

Ten mají jenom ti, kteří ty reklamy dělají. Jinak by to ani tak skvěle nepůsobilo.

pusinka50

No bolaku, po tvém doplnění otázky a shlédnutí obrázku jsem se od srdce zasmála, díky! 🙂 🙂

Damiana

„Nejspíš“ ne, ale jestli se toho někdo chytí, mohl by to být dost dobrý byznys. 🙂