Klára Černík

Kde se dá sehna přenosná bezdrátová wifi na kterou se kdekoli připojím třeba přes mobil nebo tak… existuje to vůbec?:)

Kde se dá sehna přenosná bezdrátová wifi na kterou se kdekoli připojím třeba přes mobil nebo tak… existuje to vůbec? :)

Odpovědi
www

WiFi znamená bezdrátový přístup k internetu. Ten přístup ale musí nejdříve někdo zaplatit a teprve pak za poplatek, nebo zdarma to může nabízet dalším.
Máš tedy možnost připojovat se na net jen tam, kde jsou ti hodní s WiFi zdarma, nebo si zaplatit (hned několika způsoby) svoje připojování kdekoliv.

huxa

Pouze mobilní internet (dostaneš takovou flashku a tu zasuneš do usb)

terry

Proč potřebuješ přenosnou wifi? Nestačí mobilní připojení?