Avatar uživatele
leporela22

Kde se dá potkat s anglicky mluvícím člověkem v Praze?

Dobrý den chtěl jsem se zeptat, bydlím v Praze a jelikož cizince Praha láká i třeba kvůli VŠ nebo čemukoli, neznáte nějakou stránkou kde se cizinci kteří mluví anglicky třeba chtějí naučit dobře česky, nebo jestli někdo s tímto má zkušenosti, na veřejnosti spíš ne, protože moje angličtina není moc dobrá. Teď dávám 300 kč na hodinu jedné holce co mě učí anglicky ale jedna hodina týdně nestačí a dávat třeba 900 za 3 hodiny a měsíčně 4000 je docela hodně

Co otazník na konci otázky?

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2419 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Prakticky na každém kroku. Kdykoli jsem v Praze, slyším angličtinu mnohem častěji než češtinu. Takže jak už bylo řečeno, stačí zapadnout do hospody…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lamalam

Jak je tomu dnes netuším, ale za mých studentských časů se na anglicky mluvícího člověka dalo narazit v každé hospodě na Praze 1.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Altair-AC

V centru a okolo památek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Například na Kralově mostě, nebo kdekoliv najdeš skupinku turistů, tak vždy s nimi bude průvodce, který mluví anglicky. Nebo třeba na Hradě, na letišti, v blízkosti obchodních center a památek, v tramvaji, kdekoli. Studenti na VŠ, u anglické nebo americké ambasády. Já bych byl rád, kdybych jeden den v Praze tu angličtinu neslyšel .

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek