leporela22

Kde se dá potkat s anglicky mluvícím člověkem v Praze?

Dobrý den chtěl jsem se zeptat, bydlím v Praze a jelikož cizince Praha láká i třeba kvůli VŠ nebo čemukoli, neznáte nějakou stránkou kde se cizinci kteří mluví anglicky třeba chtějí naučit dobře česky, nebo jestli někdo s tímto má zkušenosti, na veřejnosti spíš ne, protože moje angličtina není moc dobrá. Teď dávám 300 kč na hodinu jedné holce co mě učí anglicky ale jedna hodina týdně nestačí a dávat třeba 900 za 3 hodiny a měsíčně 4000 je docela hodně

Co otazník na konci otázky?

Nejlepší odpověď
quentos

Prakticky na každém kroku. Kdykoli jsem v Praze, slyším angličtinu mnohem častěji než češtinu. Takže jak už bylo řečeno, stačí zapadnout do hospody…

Další odpovědi
Lamalam

Jak je tomu dnes netuším, ale za mých studentských časů se na anglicky mluvícího člověka dalo narazit v každé hospodě na Praze 1.

Altair-AC

V centru a okolo památek

Kelt

Například na Kralově mostě, nebo kdekoliv najdeš skupinku turistů, tak vždy s nimi bude průvodce, který mluví anglicky. Nebo třeba na Hradě, na letišti, v blízkosti obchodních center a památek, v tramvaji, kdekoli. Studenti na VŠ, u anglické nebo americké ambasády. Já bych byl rád, kdybych jeden den v Praze tu angličtinu neslyšel .