Kde se dá pořídit historické pítko pro turisty

Myslím fontánku s pitnou vodou do zámeckého areálu

Odpovědi
Lencis

Zkuste se zeptat u této firmy (odkaz dole), jsou to odborníci, kteří se zabývájí projekcí a výstavbou fontán, okrasných a koupacích jezírek a spolupracují s památkáři při rekonstrukcích historických kašen.

Určitě vám poradí, kde koupit či nechat vyrobit 😉

Zdroj: http://www.fontany-kasny.eu/firma.html

Attack-design

na objednávku nejspíš vám ji udělá firma zabývající se kašnami

Dandi

Pokud nechcete hodně investovat a pořídit si novou fontánku na zakázku, tak určitě zkuste nějaké internetové bazary a aukce. Čas od času se tam mohou takové věci objevit k prodeji.