Amie

Kde se dá nejlépe prodat mobil?

Potřebuji nutně prodat mobil – dotykáč, Samsung, starej dva měsíce, nepoškozenej… Prostě ho nesnáším, ale o to nejde. Kde bych ho mohla prodat (kromě přítel a přes net)? Jde to i přímo např. v prodejně Vodafone atd. a o kolik by byla původní cena snížená?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Asi nějaká zastavárna/bazar ale ven si s sebou občanku, je povinnost zaznamenat prodávajícího.

Prodejce se tím trochu sichruje, že mobil není kradený, aby pak neměl problémy.

Vem si s sebou i krabici a příslušenství.

Ukradnutý mobil někomu na ulici to většinou člověk s sebou nemá.

Další odpovědi
terry

Je mnoho bazarů a prodejen se staršími telefony. Projdi město a dívej se.